Sadarbības partneri

   http://www.jauda.com/lv 

 A/S Energofirma JAUDA ir viens no lielākajiem elektromateriālu un iekārtu ražotājiem Baltijā. Uzņēmums piedāvā izstrādājumus enerģētikas un elektrifikācijas vajadzībām tai skaitā kompaktās transformatoru apakšstacijas, zemsprieguma un vidējā sprieguma iekārtas, metāla konstrukcijas un izstrādājumus.   

   

 

Ražotājs „Rittal” ir vadošais sadaļu korpusu un korpusu tehnikas ražotājs pasaulē. „Rittal” piedāvā sadales skapjus un korpusus, kopņu sistēmas līdz 3000 A, kā arī klimata kontroles sistēmas korpusiem un telekomunikāciju risinājumus.

 

Uzņēmums, kas gada laikā ražo vairāk nekā 140,000 tonnas kabeļu un dažādu veidu vadu, apzinās, cik svarīgi ir ievērot kvalitātes standartus, lai apmierinātu katra klienta īpašās vajadzības. Piedāvā vairāk nekā 1500 dažādu kabeļu produktu.

 

„KOPOS KOLÍN a.s.” ražo gan plastmasas, gan metāla elektroinstalācijas materiālus. Sortiments, kuru veido vairāk nekā 7000 produktu, atbilst pasaules līmeņa kvalitātes starptautisko standartu prasībām. 12 meitas uzņēmumu Eiropā, Āzijā un Centrālamerikā nodrošina produktu pārdošanu visā pasaulē.

 

Siemens ir viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas darbojas rūpnieciskās automatizācijas, ēku vadības un elektroiekārtu jomās.

 

Schneider Electric ir speciālists elektro-pārvaldības jomā, uzņēmums Schneider Electric piedāvā risinājumus enerģijas efektivitātei, padarot elektroenerģiju drošāku un produktīvāku, sākot no rūpnīcas un beidzot ar sienas rozeti.

 

HELUKABEL GmbH ir augstas kvalitātes produkcija, kura ir sertificēta starptautiski atzītā veidā DIN EN ISO 9001 un 14001. Helukabel GmbH piedāvā plašu kabeļu un vadu, datu un tīklu vadu, specializēto kabeļu, un kabeļu piederumu produkciju.

 

Pasaules līderis augsto tehnoloģiju kabeļu un enerģētikas, telekomunikāciju sistēmu nozarē.

 

ABB ir viens no pasaulē vadošajiem automātikas un elektroenerģētikas tehnaloģiju uzņēmumiem, kurš Latvijas tirgū darbojas kopš 1992.gada.

 

Erico ® ir vadošais augstvērtīgu metālu ražotājs un piegādātājs pasaulē.

 

EATON (Moller_ ir vislielākais ražošanas uzņēmums zemsprieguma elektroregulācijas iekārtu jomā Vācijā. EATON piedāvā automatizācijas un vadības produktus, zemsprieguma tīklu sadales, aizsardzības un vadības produktus un risinājumus.

 

Klaus Faber AG ir viens no lielākajiem kabeļu un vadu izplatītājiem Eiropas Savienībā. Kompānija saviem klientiem nodrošina ātras un kvalitatīvas materiālu piegādes.

 

Evopipes piefāvājumā ir plašs cauruļu sortiments. Katra produktu grupa sniedz pilnu profesionālu un drošu tehnisko risinājumu spektru ārējo un iekšējo inženiertīklu izveidošanā ūdens, gāzes apgādē, notekūdeņu novadīšanā, elektro un vispārējā celtniecībā.

 

Raychem ir viens no pasaules lielākajiem kabeļu armatūras piegādātājiem, kura sortimentā ir pieejami izstrādājumi gandrīz visu tipu kabeļiem, nodrošinot Latvijas tirgu ar visiem nepieciešamajiem kabeļu aksesuāriem.

 

BEST ir viens no vadošajiem spēka un sadales transformatoru ražotājs Turcijā.

 

Alstom ražo un izstrādā risinājumus visa veida spēkstaciju darbībai un apkalpošanai. Uzņēmums ir vadošais pasaulē inovatīvu vides aizsardzības sistēmu izstrādes jomā.

 

KABELWERK EUPEN AG uz šodienu ir vadošais kabeļu ražotājs Eiropā un viens no nedaudzajiem ražotājiem, kam visas ražotnes atrodas vienuviet. Šāda lokalizācija nodrošina ražošanas procesa elastību, sākot ar produkta dizainu, ražošanu un beidzot ar gatavu produkta testēšanu.

 

 

LEONI ir starptautisks vadu, kabeļu, optisko kabeļu un kabeļu sistēmas piedādātājs, kas piedāvā arī saistītos pakalpojumus autobūves un citā industrijās. LEONI piedāvā individuālus un kompleksus risinājumus ar ideāli piemeklētām komponentēm, sākot ar pašu kabeli, līdz nepieciešamajiem konektoriem un stiprinājumiem. Uzņēmums darbojas visā pasaulē un uzskata par savu mērķi nepārtraukti pilnveidoties savu klientu interesēs.

 

GREMTEK ir termo nosēdcauruļu ražotājs un piegādātājs, kas specializējas autobūvē, elektrotehniskās, militārās, aerokosmiskās, dzelzceļu būves un celtniecības nozarēs. Kompānija ir ieguvusi ISO9001 : 2000 akreditāciju un tai it vairāk kā 20 gadu darba pieedze, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti, ka GREMTEK apmierinās visas savu klientu vajadzības.

 

Nexans ir viens no lielākajiem kabeļu un komponenšu piegādātājiem Zviedrijā un pasaulē. Kompānija ir dibināta 1948.gafā - Zvidrijā. Uzņēmums piedāvā gan Zviedrijā, gan citās valstīs ražotus augstas kvalitātes produktus plašā izvēlē. 

 

 

Mūsu projekti

Izstrādāja SIA INT
www.energovide.lv © 2019